Series
Ratings
94
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 4.0
A Place Further Than the UniverseRated ★ 4.0
ZenkamonoRated ★ 4.0
And, LiveRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.5
Orange DaysRated ★ 4.0