Series
Ratings
162
Itaewon ClassRated ★ 4.5- Queen of TearsRated ★ 4.0
Fate/strange Fake -Whispers of Dawn-Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 2.0
Food Wars! The Fifth PlateRated ★ 1.5
Food Wars! The Fourth PlateRated ★ 3.0
Food Wars! The Third PlateRated ★ 3.0
Food Wars! The Second PlateRated ★ 4.0
My Little MonsterRated ★ 4.5
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Big Windup!Rated ★ 4.5
Saga of Tanya the EvilRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.5
OverlordRated ★ 3.0
OverlordRated ★ 3.0
OverlordRated ★ 4.5
Bunny DropRated ★ 4.0