Series
Ratings
33
Fate/stay nightRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 5.0
The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5