Series
Ratings
20
Ayakashi: Samurai Horror TalesRated ★ 4.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Gunparade March: The New MarchRated ★ 3.5
ウィッチハンターロビンRated ★ 3.5
Gankutsuou: The Count of Monte CristoRated ★ 4.0
Ergo ProxyRated ★ 4.0
Noein: To Your Other SelfRated ★ 4.0
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 4.0
Moribito: Guardian of the SpiritRated ★ 4.5
The Twelve KingdomsRated ★ 4.5
PlanetesRated ★ 4.0
Bokurano: OursRated ★ 4.0
MononokeRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.5
Durarara!! Season 1Rated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.5
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 5.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 4.0
Big Windup!Rated ★ 4.5