Movies
Ratings
15
FrozenRated ★ 5.0
Stand by Me DoraemonRated ★ 5.0
The Eternal ZeroRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Thermae Romae IIRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Nobunaga Concerto: The MovieRated ★ 4.5
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
PonyoRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5