Movies
Ratings
442
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 5.0
ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 3.0
BladeRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 2.5
Steve JobsRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Lovers' ConcertoRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
Final Destination 3Rated ★ 3.0