Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
King KongRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
Red Cliff Part IIRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5