Movies
Ratings
576
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5- NonnasRated ★ 4.0
- The King's WardenRated ★ 5.0
BugoniaRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
The Taste of ThingsRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
Source CodeRated ★ 3.5