Series
Ratings
27- Extremely Inappropriate!Rated ★ 4.0
SilentRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Your Turn To KillRated ★ 4.0
Stepmother and Daughter's Blues 2020 SpecialRated ★ 3.5
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 4.0
PricelessRated ★ 3.5
Half Blue SkyRated ★ 4.0
HiyokkoRated ★ 4.0
Gokusen Special 3Rated ★ 3.5
Gokusen Season 3Rated ★ 3.5
RookiesRated ★ 4.5
マッサンRated ★ 3.5
ManpukuRated ★ 4.0
Humanoid Monster, BemRated ★ 2.5
Hanako & AnneRated ★ 3.5
Top KnifeRated ★ 3.5