Movies
Ratings
1616
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
PearlRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 2.5
The FabelmansRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 3.5
UnbreakableRated ★ 3.5
DumboRated ★ 3.0
The Lego Batman MovieRated ★ 3.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5
NobodyRated ★ 3.0- Metal LordsRated ★ 3.5
- The Sea BeastRated ★ 3.5
- Murder MysteryRated ★ 2.5