Series
Ratings
91- AdolescenceRated ★ 4.0
- Arcane Season 2Rated ★ 4.0
- Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
- The FrogRated ★ 4.0
- The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 3.5
- Land of TanabataRated ★ 2.5
- 3 Body ProblemRated ★ 3.5
- Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
- The Sandman Season 1Rated ★ 4.0
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
- The SinnerRated ★ 4.0
- Obi-Wan KenobiRated ★ 2.5
- Narco-SaintsRated ★ 3.0
- The Umbrella AcademyRated ★ 2.0
The Naked Director Season 2Rated ★ 3.0
The Naked DirectorRated ★ 3.5
The SinnerRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 4.0