Series
Ratings
93- The Glory Part 1Rated ★ 5.0
HyenaRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Love That Makes You CryRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 5.0
Meet Me After SchoolRated ★ 4.0
Into the NightRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0