Movies
Ratings
89
FrequencyRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
LucyRated ★ 0.5- No MercyRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 0.5
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
The RockRated ★ 4.5
300Rated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 4.5