Series
Ratings
202
Demon SlayerRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.5- 1997 세계최강 아키라키드Rated ★ 3.5
South ParkRated ★ 3.5- South ParkRated ★ 3.0
- South ParkRated ★ 3.0
- South Park Season 26Rated ★ 3.5
- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 2.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5- Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 3.5
FLCLRated ★ 4.5- Trailer Park BoysRated ★ 4.0
EX-DriverRated ★ 4.5- Trailer Park BoysRated ★ 4.0
TrigunRated ★ 4.5