Movies
Ratings
236
OldboyRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 3.0- Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 3.5
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
Blades of BloodRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0- Sex Is ZeroRated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 3.5