Series
Ratings
104
ShirobakoRated ★ 3.0
Gundam Reconguista in GRated ★ 3.0
Familiar WifeRated ★ 3.0- Street Food FighterRated ★ 4.0
- Street Food Fighter 2Rated ★ 4.0
Space DandyRated ★ 4.0
Magical Circle GuruguruRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 2.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Girls und PanzerRated ★ 2.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam AGERated ★ 3.0
Mobile Suit Victory GundamRated ★ 3.0
Mobile Suit GundamRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam 0080: War in the PocketRated ★ 4.0
Paranoia AgentRated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0