Series
Ratings
15- InhumansRated ★ 1.0
BROTHERHOOD FINAL FANTASY XVRated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
PlanetesRated ★ 4.0
Mushi-Shi Special: The Shadow That Devours the SunRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
The Last Man on EarthRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0