Movies
Ratings
1456
Zootopia 2Rated ★ 3.5- A House of DynamiteRated ★ 3.5
Farewell, Saranghae, FarewellRated ★ 5.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
- The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
- Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0- Fire of LoveRated ★ 4.5
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 3.5
Jacquot of NantesRated ★ 3.5
You Ain't Seen Nothin' YetRated ★ 3.5