Titles you rated
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 2.0
Man in LoveRated ★ 3.0
Eye For An EyeRated ★ 2.0- Do You Hear She Sing's?Rated ★ 1.5
Christmas in AugustRated ★ 3.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 2.0
You Call It PassionRated ★ 2.0- The Quiz Show ScandalRated ★ 3.0
LoganRated ★ 5.0- A Matter of InterpretationRated ★ 2.0
Mr. SocratesRated ★ 2.0
SolaceRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 2.5
My Dear DesperadoRated ★ 3.0- The Suicide ForecastRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 2.0- The Great ActorRated ★ 2.5