Movies
Ratings
354
Full Metal JacketRated ★ 3.5
Flags of Our FathersRated ★ 4.5
Battle of the WarriorsRated ★ 3.0
AlexanderRated ★ 2.0
The PatriotRated ★ 4.5
PlatoonRated ★ 4.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
PusherRated ★ 4.5
AwakeRated ★ 4.5
TubeRated ★ 3.0- Wuroi-mae From Outer SpaceRated ★ 4.0
Blood: The Last VampireRated ★ 0.5- Two Cops 3Rated ★ 3.0
Over the TopRated ★ 3.5
ReptilianRated ★ 1.5
The BladeRated ★ 4.0
SPL: Kill ZoneRated ★ 4.0
ThunderboltRated ★ 4.0
将軍Rated ★ 4.0