Movies
Ratings
295
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5- An Old LadyRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Raise the Red LanternRated ★ 4.0
Citizen KaneRated ★ 3.5
Siberian EducationRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.5
Battleship PotemkinRated ★ 3.5
The RingRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5- Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 3.0
PandorumRated ★ 3.5
Hi, Dharma 2: Showdown In SeoulRated ★ 3.0