Series
Ratings
19- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
VigilanteRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.0- Life Tracker Lee JaegooRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
Kakegurui ××Rated ★ 4.0
KakeguruiRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 4.5
Ms. HammurabiRated ★ 5.0- Battle of TonguesRated ★ 4.0
- Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
- Crime SceneRated ★ 4.5
Something in the RainRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 4.0- Cat ChefRated ★ 4.0
- JTBC LectureRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5