Titles you rated
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
PredatorRated ★ 3.0
Bloody TieRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 5.0
21Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 2.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.0