Series
Ratings
12- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0- Barbarians Season 1Rated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0- Abnormal SummitRated ★ 4.5
High SocietyRated ★ 3.5