Movies
Ratings
56
ParasiteRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
The King of JokguRated ★ 5.0