Movies
Ratings
276
Before MidnightRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0- A Short Film About LoveRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 3.0
Take This WaltzRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0- Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
No Heaven, But Love.Rated ★ 2.5- Archaeology of LoveRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0- Jealousy Is My Middle NameRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
Up in the AirRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 2.0