Titles you rated
Before SunriseRated ★ 3.0
Emilia PerezRated ★ 3.5
Leonor Will Never DieRated ★ 3.5
Captain FantasticRated ★ 3.5
The End of the Pale HourRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 3.0
My Blueberry NightsRated ★ 3.5
I OriginsRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Ferris Bueller's Day OffRated ★ 4.0
Blue VelvetRated ★ 3.0
Matchstick MenRated ★ 4.0
The Way Way BackRated ★ 4.5
Hot Summer NightsRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.5
Old JoyRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0- 14 Peaks: Nothing Is ImpossibleRated ★ 4.0

Harunoe ShungaRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0