Titles you rated
- Zootopia+Rated ★ 3.5
- 이혼숙려캠프Rated ★ 4.5
- 이혼숙려캠프: 새로고침Rated ★ 4.0
- 괴물의 시간Rated ★ 2.0
- Dept. QRated ★ 3.0
- LudwigRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5- The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
- American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0