Titles you rated
tick, tick...Boom!Rated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
The Bélier FamilyRated ★ 3.0
October SkyRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 4.0
Suite FrançaiseRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.0- ResistanceRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Swing KidsRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 1.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 4.0