Titles you rated
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Wind BreakerRated ★ 2.5- 꿈빛 파티시엘 : 프로페셔널Rated ★ 5.0
- Kamisama Kiss OVARated ★ 5.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Nevertheless,Rated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
ChiikawaRated ★ 5.0
Good PartnerRated ★ 4.0