Movies
Ratings
298
The Blind SideRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 3.5