Titles you rated
A Simple LifeRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 0.5
PredestinationRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 1.0
The Imitation GameRated ★ 2.0
UnfriendedRated ★ 2.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 0.5
PixelsRated ★ 1.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.0
As the Gods WillRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 2.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
13 SinsRated ★ 3.5
Quarantine 2: TerminalRated ★ 3.0- WolfRated ★ 2.5
One Missed CallRated ★ 3.0
The EyeRated ★ 2.0
The CraziesRated ★ 3.0