Titles you rated
Mary Shelley's FrankensteinRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 2.0- A House of DynamiteRated ★ 2.0
Tomb RaiderRated ★ 1.0- MaterialistsRated ★ 3.0
The Blues BrothersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 1.5
NapoleonRated ★ 2.0- Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 4.0
The FirmRated ★ 4.0
Regarding HenryRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 2.5- HavocRated ★ 1.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
I Am MotherRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 2.5
65Rated ★ 1.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Fantastic FourRated ★ 2.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5