Movies
Ratings
502
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.5
HandphoneRated ★ 3.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.5
The FighterRated ★ 3.0- Untouchable LawmenRated ★ 3.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0
Heart Is 2Rated ★ 3.0
The ShallowsRated ★ 3.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.0
The Three MusketeersRated ★ 3.0
I Am The KingRated ★ 3.0
Transporter 2Rated ★ 3.0
Gone with the WindRated ★ 3.0
The Lone RangerRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 3.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.0