Movies
Ratings
348
The Book of FishRated ★ 4.0
NobodyRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 2.5
Miss BaekRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5