Series
Ratings
43
A Sign of AffectionRated ★ 3.5- My Deer Friend NokotanRated ★ 3.0
ReLIFE OVARated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Beyond The BoundaryRated ★ 3.5
Aharen Is IndecipherableRated ★ 4.0
WATATEN!: an Angel Flew Down to MeRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.5
ReLIFERated ★ 3.5
BakemonogatariRated ★ 3.5
Tamako MarketRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
No Game No LifeRated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
How to Keep a MummyRated ★ 4.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 4.0
Fire Force Season 2Rated ★ 4.0