Movies
Ratings
412
TedRated ★ 4.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 3.5
Any Day NowRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 4.0