Titles you rated
- The DinosaursRated ★ 3.5
- Twinkling WatermelonRated ★ 3.5
- The Demon King's Daughter Is Too Kind!!Rated ★ 2.0
Reborn as a Vending Machine, I Now Wander the DungeonRated ★ 1.0- The Amazing Digital CircusRated ★ 2.5
'Tis Time for "Torture," PrincessRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- 굿데이Rated ★ 2.0
- How Do You Play?Rated ★ 1.0
By the Grace of the GodsRated ★ 1.5- Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Farming Life in Another WorldRated ★ 2.5- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Alternate World PharmacyRated ★ 2.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Blue LockRated ★ 4.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.5- Together: Treble WinnersRated ★ 5.0