Titles you rated
Spenser ConfidentialRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 3.5
The InternRated ★ 5.0
Lord of WarRated ★ 5.0
CJ7Rated ★ 4.0
My Wife Is a Gangster 3Rated ★ 1.0
Seven Years of NightRated ★ 1.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 3.5
Crazy First LoveRated ★ 3.5- A LoveRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 4.5
Vampire Vs VampireRated ★ 4.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
The VanishedRated ★ 3.5- Believer: extended cutRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5