Movies
Ratings
524
The MercilessRated ★ 3.5
In Our PrimeRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 1.5
SunnyRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 2.5
The Accidental DetectiveRated ★ 2.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 2.5
Promising Young WomanRated ★ 3.0