Titles you rated
The Good PlaceRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Father BrownRated ★ 3.5
MerlinRated ★ 1.5
Agatha Christie's MarpleRated ★ 3.0
Wire in the BloodRated ★ 3.5- Dirk GentlyRated ★ 3.5
ストロベリー・オンザ・ショートケーキRated ★ 2.5
BoschRated ★ 4.0
BoschRated ★ 4.5- White ChristmasRated ★ 4.0
世にも奇妙な物語Rated ★ 3.5
God, Please Give Me More TimeRated ★ 2.0
모토카레Rated ★ 2.0
remoteRated ★ 2.5
TransparentRated ★ 3.0
Antique: Western Antique Cake ShopRated ★ 3.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.0
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 3.0