Movies
Ratings
637- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 5.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- Partly CloudyRated ★ 3.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5
Blame!Rated ★ 3.0
Transformers OneRated ★ 4.0