Movies
Ratings
1593
OppenheimerRated ★ 3.5
The Crimes That BindRated ★ 3.5- The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
- Wall to WallRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
StreamingRated ★ 2.0
Inside Man: Most WantedRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.0
We Have a PopeRated ★ 3.5
Bullet Train ExplosionRated ★ 2.0- RevelationRated ★ 2.5
- Samantha: An American Girl HolidayRated ★ 3.5
- In Search of FelliniRated ★ 3.0
- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 3.5
88 MinutesRated ★ 2.5
Death SentenceRated ★ 2.5- Carry OnRated ★ 3.0
Don't Say a WordRated ★ 2.5
eXistenZRated ★ 2.5