Series
Ratings
169
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
Tsuki ga KireiRated ★ 4.0
Beck: Mongolian Chop SquadRated ★ 4.5
Super CubRated ★ 4.0
Laid-Back CampRated ★ 3.5
Laid-Back Camp Season2Rated ★ 4.0
Prison SchoolRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 3.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.5
Detroit Metal CityRated ★ 3.5
Coil a Circle of ChildrenRated ★ 4.0
Tamako MarketRated ★ 3.5
Odd TaxiRated ★ 4.5
Yowamushi PedalRated ★ 3.5
Saga of Tanya the EvilRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0