Series
Ratings
62- Badly In LoveRated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 3.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Saikano: The Last Love Song on This Little PlanetRated ★ 3.5
A Certain Scientific RailgunRated ★ 3.5
Fate/ZeroRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
NANARated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5- 원피스 5기Rated ★ 5.0
Naruto ShippūdenRated ★ 5.0- 원피스 4기Rated ★ 5.0