Titles you rated
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.0
Ano ko no, TorikoRated ★ 4.5
I'm Not Just Going to Do What Kurosaki kun SaysRated ★ 5.0
Closest Love To HeavenRated ★ 4.5
My Teacher, My LoveRated ★ 5.0
Sword Art Online: Progressive - Aria of a Starless NightRated ★ 5.0- Enhypen VR Concert: ImmersionRated ★ 5.0
- HeroRated ★ 5.0
The 100th Love with YouRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.5- Fall in Love at First KissRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0