Titles you rated
- More Beautiful Than HeavenRated ★ 1.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 3.0- Loki Season 2Rated ★ 3.0
- Queen of TearsRated ★ 3.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
- Arcane Season 2Rated ★ 2.5
- Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5- Obi-Wan KenobiRated ★ 3.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- What If...? Season 3Rated ★ 2.0
- What If...? Season 2Rated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 4.5