Series
Ratings
18
Demon SlayerRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Naruto ShippūdenRated ★ 2.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 1.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0