Series
Ratings
97
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5- Ode to Joy Season 1Rated ★ 3.5
- BondingRated ★ 2.0
Killing EveRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
KakeguruiRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0