Titles you rated
District 9Rated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0
The Thirteenth FloorRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
PaycheckRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 4.0
Open Your EyesRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0